Uuups...
Voodoo 404 Mágia Chybové hlásenie
  •  
  • Mobil: +49 160 95813493 E-mail 0

404 Chybové hlásenie

Pavol Malenký Logo
Pavol Malenký Sitemap / Meditácia, biela mágia a veštenie. Kto hľadá, nájde!

Informácie o bielej mágii a voodoo:

  • Ak ste tu skončili po 2-krát, tak potom máte problém! Celkom určite ste prekliaty/a a čaká vás smrť! Na vašom mieste by som teraz začal robiť obranné opatrenia! Ak neviete, čo máte proti kliatbe robiť, bezpodmienečne si prečítajte toto: Ochranná mágia!
  • Ak ste po 3-krát skončili tu, tak mám problém ja! Prosím, obratom sa mi prihláste, a ja dám tomu lenivému webdizajnérovi okamžitú výpoveď! Hajzel jeden!… Spravím z neho zombieho - potom si môže pracovať v záhradke!
Chybové hlásenie 404

Foto © Leonhartrizal http://www.istockphoto.com I pmalenky

  • Ak ste po 4-krát skončili tu, tak ste pravdepodobne čertovsky dobrý hacker! Keďže aj môj priateľ je tiež geniálny hacker, tak sa teraz stane toto: “Zatiaľ čo čítate tieto riadky, váš počítač hackli, sťahujú sa vaše bankové údaje a aj váš facebookový účet”. Ha! Peniaze budú zaslané do detského domova v Brazílii! To kukáš, čo :-)…
  • Ak ste po 5-krát skončili tu, tak potom ste určite dostali polovičný infarkt, keď vaše peniaze posielali do Brazílie… My vám môžeme pomôcť zlepšiť vaše zdravie a prostredníctvom meditačných seminárov budete mať opäť radosť zo života a znovu nájdete svoju stratenú rovnováhu. Ak potrebujete peniaze, urobíme pre vás mágiu peňazí a sľúbime vám, že vaše bankové kontá už nikdy nehackneme… Super ochranu proti “hackovaniu” nájdete tu! Ak nemáte peniaze na rituály, tak môžete spolu so zombíkmi bývalých webdizajnérov pracovať v našej meditačnej záhradke… Roboty je tam viac než dosť… Zombíci bývalých webdizajnérov sú neškodní…
  • Ak ešte stále čítate, tak potom naozaj nemáte čo robiť… Nuda je predzvesťou syndrómu vyhorenia! To by som bral naozaj vážne! Na vašom mieste by som začal s voodoo alebo s bielou mágiou. Je to coolová zábava! Ak vás démon aj tak nenechá na pokoji, veľmi radi urobíme zopár naozaj dobrých a drahých exorcistických rituálov! Takže, nebojte sa! Dobré knihy o tom, čo všetko sa môže pokaziť pri učení sa mágie, nájdete tu. V opačnom prípade hrajte hru Pacman
Kto hľadá, nájde! 404

Foto © Genestro http://www.istockphoto.com I pmalenky

V tomto zmysle:

Každý deň bez smiechu je stratený deň!

Ak poznáte nejaký dobrý vtip, prosím, napíšte mi ho! Ďakujem!

Všetko o meditácii

Rady & Tipy &Triky

Meditation Magie

Voodoo mágia

Rituály & Pôvod

voodoo magie

Ľúbostná mágia

Spájanie partnerov

liebesmagie pzf

Biela mágia - info

Rituály & Tipy & Triky

magie gefühle und untuition

Pentagramový rituál

Biela mágia: Rituály

magie lernen: spirituelle magie

Ex-partner späť

Ako získať ex-partnera.

erfolgsmagie expartner zurück

Pavol Malenký

Meditácia je technika, s ktorou sa učíme kontrolovať svoje myšlienky. Porozumieť pocitom a spoznať seba samého. Všetci chceme byť šťastní. Napriek modernej technike a všetkému pokroku sú dnes ľudia ešte vo väčšom strese, ako kedykoľvek predtým, a nie sú práve najšťastnejší.

Pavol Malenký
Skúsenosti
Mobil: +49 160 9581 3493
E-mail: pmalenky@me.com

Mgr. Monika Slivová
Mobil SK: +421 902 734 483
E-mail:
bielamagia@me.com

Si tým, čím je tvoja najhlbšia, poháňajúca túžba. Aká je tvoja túžba, taká je tvoja vôľa. Aká je tvoja vôľa, také sú tvoje činy. Aké sú tvoje činy, taký je tvoj osud.

Biela mágia je životný štýl, ktorý začína tam, kde končí strach. Ver svojmu srdcu, ver svojej ceste a ver svojim skúsenostiam!

© 2018 2022 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Magierin Damona I Skúsenosti